• Gaziantep / Londra / Manchester

Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda

AV. AHMET BOZBAŞ HUKUK BÜROSU

Separator

Danışmanlık, Avukatlık ve Arabuluculuk hizmetleri veren Av. Ahmet BOZBAŞ Hukuk Bürosu,  Avukat Ahmet BOZBAŞ tarafından Gaziantep’te kurulmuştur. Gaziantep Barosuna kayıtlı Av. Ahmet BOZBAŞ, alanında uzman avukat ekibiyle birlikte kuruluşundan kısa bir süre sonra gerek Türkiye genelinde gerekse de İngiltere ve Avrupa’da müvekkillerine vermiş oldukları yenilikçi, şeffaf ve etkili çözümlerle yerelden küreseli hedefleyen uluslararası bir hukuk bürosudur.

Hukuk fakültesini birincilik derecesi ile tamamlamış olan Av. Ahmet BOZBAŞ, Ticaret Hukuku, Aile Hukuku, Miras Hukuku, Ceza Hukuku, Göçmenlik Hukuku, AYM Bireysel Başvuru ve AİHM Bireysel Başvuru gibi alanlarda aktif olarak danışmanlık ve avukatlık yapmaktadır.

Av. Ahmet BOZBAŞ Hukuk Bürosu, müvekkillerine hukuk alanın farklı ihtiyaçlara göre branşlara ayrılmasını esas alan büromuz; aile hukuku, iş ve sosyal güvelik hukuku, miras hukuku, icra hukuku, tazminat hukuku, borçlar hukuku, sözleşme hukuku, sigorta hukuku, ticaret hukuku, idare ve vergi hukuku, ceza hukuku, gayrimenkul hukuku, fikri ve sınai mülkiyet hukuku, vize ve göçmenlik hukuku gibi birçok alanda kendi alanında uzman profesyonel avukatlarla hizmet vermektedir.

Hukukun her alanına ilişkin verdiğimiz hizmetler de; hukuki surecin yalnız başlatılmasında değil hukuki aşamaların tamamında müvekkillerin bilgilendirilmesi ve sürece dair merak edilenlerin paylaşılmasında ulaşılabilir olmayı hedeflemektedir.

Hukuk büromuz, temelde Türkçe ve İngilizce olarak hizmet vermekte olup, Almanca, Fransızca ve Arapça dillerinde de hukuki hizmet sağlamaktadır.

Bu ayrıcalıklı hizmetlerden yaralanmak için lütfen bizimle iletişime geçin!

Separator

Online Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık: